Vzduchotechnika

Vzduchotechnika slouží k výměně vzduchu uzavřených prostorech. Zajišťuje přívod a odvod vzduchu z větrané budovy či prostoru. Moderní technologie se provádí rozvodem potrubí po objektu tak zvaném Spiro čí hranatá potrubí, nebo flexi hadicí, které je napojeno na centrální vzduchotechnickou jednotku či klimatizaci s rekuperací.
Specializujeme se zejména na vzduchotechniku ve stravovacích zařízeních, restauracích, nízko i vysoko kapacitních společenských sálů, ale i na větrání sociálních zařízení, kanceláří, rodinných domů atd. Provádíme rozvody teplého vzduchu v domech a prostorách s krby, nebo s jinými podobnými topidly. Taktéž dodáváme a montujeme klimatizační jednotky do kanceláří, podkrovních bytů a dalších prostor, kde je zapotřebí udržovat požadovanou teplotu vzduchu.Jsme schopni zajistit vše od návrhu až po realizaci a zprovoznění zařízení, včetně zajištění I dalších potřebných profesí k realizaci dle Vašich představ.

Větrací a Rekuperační jednotky

Maecenas pulvinar blandit facilisis. Curabitur mollis nisl non purus ultrices convallis. Ut volutpat tristique nisl elementum ultricies. Etiam vitae neque leo. Donec eget turpis lorem. Nulla facilisi. Duis bibendum diam sed ligula euismod a interdum ipsum semper. Curabitur id lectus pulvinar erat pretium aliquet. Ut felis enim, congue ac ullamcorper id, luctus congue neque. Praesent augue mauris, lacinia quis auctor nec, vestibulum suscipit ligula. Nunc elit nisl, mollis ut consequat a, sodales eu tortor. Aenean egestas, nisi a iaculis lacinia, mauris dui accumsan dui, vel scelerisque neque nibh sed nulla. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Ventilátory

Ventilátory jsou jedním ze základních prvků vzduchotechniky, jsou ve všech vzduchotechnických jednotkách například: Rekuperačních jednotkách, kliamatizační jednotce a digestořích. Provádí se ventilátory všeho druhu a využití. Ať už potřebujete ventilátor do koupelny na WC, tak i ventilátory do restaurace, do výbušného prostředí, požární ventilátory a kuchyní...